ЗАХИСТ ВІД ВТОРГНЕННЯ

Відсутність відеоспостереження у будинку або на території підприємства може створювати серйозні проблеми з безпекою та надійністю. 

Без системи відеоспостереження, немає можливості відстежувати події та вчинення на території об'єкта. Це може призвести до злочинів, втрати майна, а також порушення порядку.

Відеоспостереження відіграє ключову роль у запобіганні злочинам, виявленні втрат та забезпеченні безпеки приміщень та персоналу. Тому відсутність такої системи може стати серйозною проблемою для безпеки та захисту майна і персоналу. 

Сценарії

Виявлення вторгнення


Датчик руху спрацьовує при виявленні рухів в будинку.


При активації він надсилає сигнал контролеру, який вмикає камеру відеоспостереження. 


Якщо двері або вікно відкриваються без дозволу, датчик відкриття відправляє подібний сигнал, а система починає запис відео, щоб зафіксувати подію.

Безпека під час відсутності


Коли ви залишаєте свій будинок, активується режим відеоспостереження. 

Якщо датчик руху реєструє будь-яку активність, камера відразу починає запис відео.

Якщо в цей час хтось відкриває двері чи вікно, датчик відкриття надсилає сигнал контролеру, а камера зафіксовує цей момент.


Контроль доступу

Датчик відкриття дверей та вікон може використовуватись для контролю доступу до будинку.


Якщо двері відчиняються, коли система ввімкнена, і це не відбувається через авторизований доступ, система відправляє сповіщення та активує відеоспостереження для подальшого аналізу.


Камера відеоспостереження 

Абонплата за доступ 

99 грн/місяць

Присутність камер може відлякувати злочинців та запобігати злочинності, а також допомагати вчасно виявляти та реагувати на випадки крадіжок чи втрати майна.

Крім того, системи відеоспостереження підвищують безпеку персоналу та клієнтів, контролюючи доступ до об'єкта та реагуючи на будь-які загрози. 

Можливість збереження записів як доказу у судових справах або розслідуваннях.

Система відеоспостереження також забезпечує віддалений доступ, дозволяючи власникам моніторити об'єкт з будь-якого місця за допомогою застосунку у смартфоні. 


Датчик відкриття дверей та вікон
759 грн

Датчик відкриття дверей виявляє їх відкриття або закриття. 

Коли двері відчиняються без дозволу, датчик надсилає сигнал до контролера, який може активувати камеру відеоспостереження і надіслати сповіщення про незаконне вторгнення.

Така система дозволяє вам залишатися впевненими в безпеці вашого будинку, адже вона забезпечує швидку реакцію на будь-які підозрілі дії або небезпечні ситуації.

Датчик руху
1049 грн

Датчик руху виявляє рух в приміщенні і сповіщає про нього.

В парі з камерою відеоспостереження він активує запис відео лише при русі, що економить простір і полегшує моніторинг. 

Також, цей датчик може автоматизувати освітлення, вмикаючи його при русі, що зручно та енергоефективно.