iSyb Media

Наші послуги: 

1. "Маркетинг під ключ" - повне онлайн/офлайн просування та супровід відділу продажів

2. Офлайн реклама: зовнішня реклама

3. Інтернет маркетинг: соцмережі, wifi реклама та інше.

4. Таргетинг - налаштування реклами у соц. мережах

5. Навчання або аудит наявного відділу продажу

5 причин працювати з нами:

1. Використовуємо AI на різних етапах просування вашого бізнесу.

2. Працюємо з цільовою та платоспроможною аудиторією.

3. Будуємо маркетинг з нуля у будь-якій ніші, або знаходимо помилки в присутній системі просування та виправляємо їх.

4. Працюємо у рекламі з 2009 року. 

5. Практики, а не теоретики.

Відео реклама на моніторах елітних ЖК. 

Динамічна реклама завжди привертає увагу та запам'ятовується. 

ЦЕ: 

Додаткові послуги:

Як ми досягаємо результатів у рекламі?

1. Необмежене охоплення за допомогою AI:

Використовуючи штучний інтелект (AI), ми оптимізуємо показ реклами на наших моніторах, досягаючи максимальної аудиторії. Мільйони людей щодня зустрічаються з нашою рекламою, а системи II забезпечують її максимальну видимість.

2. Частота контакту з аудиторією:

За допомогою штучного інтелекту ми контролюємо частоту показу реклами, щоб кожен потенційний клієнт побачив ваше оголошення якнайбільше разів. Це підвищує ймовірність сприйняття та запам'ятовування вашого повідомлення.

3. Локалізація з ІІ:

Штучний інтелект дозволяє націлювати рекламу на конкретне географічне розташування чи будівлю. Це забезпечує ефективність рекламних кампаній та економію бюджету.

4. Залучення аудиторії за допомогою ІІ:

Наші системи АІ аналізують поведінку користувачів, що дозволяє нам показувати рекламу в моменти максимального залучення аудиторії - коли люди очікують ліфт.

5. Штучний інтелект для оперативного оновлення:

Наші системи AI забезпечують швидке та гнучке оновлення рекламних матеріалів, що дозволяє вам оперативно реагувати на зміни у бізнесі чи суспільстві.

6. Додаткова корисність AІ:

Наші монітори не просто показують рекламу. AI дозволяє нам підлаштуватися під інтереси мешканців, показуючи важливі повідомлення, привітання, актуальні курси валют та інформацію про пробки. Це підвищує залучення і створює позитивне сприйняття наших моніторів.

7. AI для оптимізації витрат:

Завдяки використанню технологій штучного інтелекту ми забезпечуємо найбільш ефективне використання вашого рекламного бюджету. Наші алгоритми AI аналізують ряд змінних, щоб визначити найбільш вдалий час і місце для показу вашої реклами, забезпечуючи максимальне охоплення цільової аудиторії. З урахуванням високого охоплення та залучення аудиторії, наші монітори є економічно ефективним каналом для доставки вашого рекламного повідомлення. Завдяки нашим технологіям, ви не просто економите на рекламі, а й збільшуєте ефективність кожного витраченого долара.

Link

            +380 67 220 30 40