Community

20 грудня 2023 р. в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв'язку відбувся захід під назвою "Хаб інноваційних проєктів ДУІТЗ".

“Хаб інноваційних проєктів ДУІТЗ” – це альтернативний формат взаємодії між університетом та стейкхолдерами, коли студенти мають можливість спілкуватися з представниками компаній, представляти свої проєкти і розробки, ділитись думками й отримуватися безцінні коментарі від представників компаній.

Гість заходу і партнер ДУІТЗ – компанія iSyb.
iSyb – це технології IOT, Cyber Security, Video SaaS, Blockchain, Fintech, Telecom.
iSyb – це яскраві особистості та професіонали своєї справи.

Денис Ільницький – засновник компанії "iSyb", з 2008 року займається технологією “розумний дім” і створює напрями для розвитку й покращення світу.

Олександр Криворучко – СОО компанії "iSyb", професіонал у розробці програмного забезпечення. Відповідає в компанії за ІТ-напрям.

Ханна Поплавська – CEO маркетингової агенції "iSyb Media". Має 10 років досвіду в управлінні персоналом та понад 8 років досвіду в маркетингу.

Під час заходу бакалаври та магістри двох спеціальностей ДУІТЗ  – 122 “Комп’ютерні науки” і 125 “Кібербезпека та захист інформації” презентували свої інноваційні розробки. Серед напрямів – розробка вебсервісів, сайтів, застосунків, системи управління доступом (на основі RFID/NFC, система управління домофоном, автоматизована система керування доступом до приватної території, система безпеки розумного паркінгу тощо), навіть українськая версія YouTube.

У заході взяли участь декан факультету інформаційних технологій та кібербезпеки Євген Васіліу, завідувач кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації Володимир Корчинський, завідувач кафедри комп’ютерних наук Ірина Трегубова, викладачі та співробітники  ДУІТЗ.
Модератор заходу – доцент каф. КБ та ТЗІ, помічник декана ФІТК з роботи з партнерами і стейкхолдерами Сергій Стайкуца.

18 доповідачів, 13 нових проєктів, 120 хвилин корисної інформації, презентацій крутих розробок і живого спілкування. Обмін знаннями, досвідом, думками, корисні поради від стейкхолдерів – все це “Хаб інноваційних проєктів ДУІТЗ”.

Попереду наступний крок – створення робочої команди та подальша робота з проєктами. Вже – з підтримкою iSyb.
Успіхів у реалізації задуманого й плідної співпраці у проєктах!