FAQ

відповіді на поширені запитання


Скільки років компанія iSyb на ринку?

Компанія iSyb була заснована 26 травня 2011 в Одесі. Засновник компанії Ільницький Денис.

Чим займається компанія iSyb?

Хмарне відеоспостереження, розумний будинок, кібербезпека, онлайн сервісна книжка для авто, білінг, управління ЖКГ за допомогою ІТ технологій, збільшення вартості квадратного метра житла, офлайн та онлайн рекламою.

У чому ексклюзивність компанії?

Ми розробляємо власні продукти. Ми нічого не продаємо, а самі інвестуємо у наші об'єкти. Власна техпідтримка. Власний Колцентр. Працюємо по різних містах України та займаємося тим, щоб вийти на інші країни з нашими продуктами. Власні децентралізовані дата центри.

Що відрізняє iSyb від інших?

Ми комплексно підходимо до застосування товару. Не продаємо залізо, а ставимо його безкоштовно і довічно обслуговуємо всю мережу по всіх містах. Основа компанії в тому, що ми інвестиційна компанія, яка інвестує в нові технології та свої об'єкти, та якість життя наших клієнтів.

Які послуги надає компанія iSyb?

Розумний будинок на базі Zigbee. Відеоспостереження для ОСББ. Відеоспостереження для квартир – камера на поверсі за передплатою. Відеоспостереження за дитячим майданчиком за підпискою. Відеоспостереження за паркомісцем за передплатою. Охоронні датчики у квартирі. Датчики протікання, з виведенням інформації голові ОСББ. Розумний будинок у квартирі та управління електричними пристроями. Голосовий помічник. Система розпізнавання обличчя за допомогою якої можна відчиняти двері до під'їзду, офісу або до дому. Серверне сховище для клієнтських файлів. VPN для кібербезпеки. Файрвол для глибшої кібербезпеки. Поверхова охорона у співдружності із охоронними компаніями. Гігабітний інтернет. Мобільний зв'язок.

Хто інвестує в обладнання та монтаж?

Компанія iSyb

Скільки коштує сервісне обслуговування?

Безкоштовно

Куди записують архів відеоспостереження?

На наші сервери та на сервери Amazon

Скільки днів зберігається архів?

7 днів. За додаткову оплату можна зберігати до 30 днів.

Кому доступні дані з архіву?

Тому, з ким підписано договір

Як користуватись нашим VPN?

Ми надсилаємо листа на пошту і надаємо доступ до тієї кількості пристроїв, яка була вказана в Google формі

До яких серверів підключено VPN?

До серверів, які знаходяться в Німеччині та  до наших дата центрів по території України.

Яка швидкість інтернет-провайдера?

1 000 мегабіт (1 - гігабіт)

Які камери на поверхах та на вулиці ставить компанія iSyb?

Hikvision, Dahua

Де знаходяться сервери компанії та iSyb?

Власна децентралізована інфраструктура на території України, а також на Amazon, Oracle

Чи можемо встановити домофони?

Можемо, ціна прораховується індивідуально, залежно від запиту системи

Чи робимо ми управління ліфтами?

У чому перевага системи розумного будинку вiд ОМО перед іншими?

Ви можете відчиняти двері, віддалено роздавати гостьові ключі, керувати опаленням та освітленням, стежити за тим, що відбувається в момент вашої відсутності, ставити квартиру на охорону, захистити її від потопу чи пожежі.

Дистанційно відкривати та закривайте вікна, керувате шторами та жалюзі, стежити за температурою та вологістю повітря, зчитувати показання лічильників, контролювати електроприлади.

І все це в одному мобільному додатку.

Швидкий старт. Достатньо встановити безкоштовний мобільний додаток ОМО на смартфон – і ви вже в системі.

Система не вимагає купівлі базового набору датчиків та встановлення центрального контролера (HUB) у квартирі. Це економить гроші, а також знімає головний біль з обслуговування та налаштування.

Можна почати користуватися послугою взагалі без датчиків, наприклад, з домофону, а далі додавати по одному під ваші завдання та бюджет.

Не переплачуйте за дороге обладнання та контролери.

Економія. Заощаджуйте до 50% на комунальних платежах, керуючи опаленням та освітленням. ОМО скорочує витрати на обладнання, персонал та транспорт, заощаджує ваш час.

Надлегка установка та використання. Для роботи системи потрібен тільки інтернет. Немає необхідності робити ремонтні роботи та тягнути дроти. 95% пристроїв ОМО – бездротові та підключаються за 5 хвилин.

Підключення сторонніх пристроїв. Працює з датчиками, відеокамерами та пристроями різних виробників, поєднуючи їх у єдину систему управління.

Повідомлення на телефон. Дозволяють миттєво дізнатися про перші ознаки вторгнення, затоплення, загоряння чи витоку газу в будь-якій точці світу. Система сповістить вас рush-повідомленням, SMS-повідомленням або дзвінком протягом 3х секунд. Переглядайте список подій в історії сповіщень.

Свобода вибору. ОМО не нав'язує купівлю конкретного обладнання (датчиків, пристроїв та відеокамер). Можете купити їх самостійно, підключити ті, що вже є, або придбати за мінімальною вартістю. Ви самі вибираєте обладнання за ціною, функціями та зовнішнім виглядом. Створюйте розумний простір без зайвих витрат і ремонтних робіт.

Простота контролю та управління. Контролюйте всі об'єкти зі смартфона. Максимально просто додавайте датчики, пристрої, відеокамери та керуйте ними у будь-якій точці світу.

Програмування під спосіб життя. За вашими правилами, всі пристрої працюватимуть один з одним у тандемі. Налаштуйте зручний для вас сценарій їх дій і система зробить все, як ви любите.

Універсальність. Систему ОМО можна постійно розвивати, розширюючи взаємодії різних пристроїв, додаючи нові датчики. Система легко адаптується під ваші запити у побуті та бізнесі, закриваючи всі потреби.

Необмежене використання. ОМО дозволяє контролювати та керувати об'єктами як індивідуально, так і колективно. Роздавайте-відкликайте доступ будь-якій кількості людей на ваш розсуд.

Інноваційність, дизайн та сучасність. Поєднання технологій із функціональними потребами людини. Гарні та мініатюрні пристрої гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, надаючи широкі можливості зручності, комфорту та безпеки.

Максимальний радіус дії. Система MESH дозволяє підключати пристрої на відстані до 4000 м один від одного

Швидкість передачі та економічність споживання. Передача сигналу оповіщення за 0,15 сек. Термін служби однієї батареї у бездротових датчиках до 7 років.

Високий рівень надійності та безпеки. Захист персональних даних шифруванням, що відповідає найвищим стандартам міжнародної безпеки AES. Завдяки самоорганізації мережі Mesh, ОМО захищена від відключення та кібератак. Мережа перебудовується у разі спроб глушення, виведення датчиків з ладу чи перешкод на радіоканалі, забезпечуючи безперебійність зв'язку.

Майбутні можливості будуватимуться на основі управління штучним інтелектом. Система сама визначатиме потреби людини та підлаштовуватиметься під ваш стиль життя.

Налаштування всієї системи розумний будинок займає менше 20 хвилин.

Більшість датчиків підключаються до 5 хвилин.

Яка дальність роботи системи ОМО?

Система Mesh дозволяє зв'язувати пристрої на відстані до 4000 м на відкритому просторі.

Як часто міняти батарейки в датчиках?

Термін служби однієї батареї в розумних датчиках від 5 до 7 років.

Як реагувати на тривогу, якщо мене немає на місці?

У разі аварії або вторгнення вам прийде повідомлення на телефон, після чого ви зможете звернутися до відповідної служби.

Можна роздати ключі та доступ до пристроїв вашим родичам, сусідам або друзям, які також отримуватимуть повідомлення про тривоги та зможуть швидко перевірити обстановку замість вас.

Які можливості відеоспостереження ОМО?

Розумне відеоспостереження ОМО дозволяє стежити за тим, що відбувається в квартирі, біля будинку, на поверсі або автостоянці в телефоні в режимі онлайн або в записі протягом 72 годин.

Як працює Розумне Відеоспостереження ОМО

У вашому будинку встановлюють центральний пристрій OMO Hub. Мешканці будинку встановлюють додаток ОМО, авторизуються та додають свою камеру. За бажанням мешканців фахівці ОМО допомагають встановити додаткові камери. Доступ до загальних камер у багатоквартирних будинках дозволить мешканцям дізнатися, що відбувається у під'їзді, на сходовій клітці, парковці чи дитячому майданчику. Можна встановити камеру на поверсі чи автостоянці та розподілити витрати із сусідами. Користувачі, які мають доступ до камери, можуть у будь-який час переглядати відео з камер онлайн-режиму.

Що таке ОМО Face ID?

OMO Face ID дозволяє відкривати двері, просто подивившись в об'єктив камери.

Для роботи OMO Face ID у вас має бути встановлений розумний ключ та відеокамера, яка підключена до системи ОМО.

Наступним кроком є завантаження фотографії в особистому кабінеті програми. Для цього необхідно з головного екрана зайти в "Налаштування", вибрати "Відеодоступ" - "Моя фотографія" - "Зробити знімок" або "Вибрати фото". Ми рекомендуємо зробити знімок. Це буде актуальна фотографія, вона не є аватаркою. Після підтвердження фото ви отримуєте доступ до відкриття дверей, до яких у вас є ключ і де встановлена камера.

Функція розпізнавання обличчя доступна в будинках, де встановлені камери з розпізнаванням обличчя. Якщо ви додали своє зображення до програми ОМО і функція доступна, можна відкривати двері без мобільного телефону або брелока. Достатньо просто подивитися в камеру біля дверей.