GPON інтернет

GPON (Gigabit Passive Optical Network) - це технологія передачі даних, яка забезпечує велику швидкість інтернету через оптичний кабель. Вона використовується для передачі великого обсягу даних на великі відстані з високою ефективністю.


Основна перевага GPON - це велика пропускна здатність, що дозволяє користувачам насолоджуватися швидким інтернетом для потреб домашнього використання або бізнесу. Ця технологія дозволяє використовувати один оптичний кабель для передачі даних до багатьох користувачів одночасно, що робить її ефективнішою та економічнішою у порівнянні з іншими технологіями передачі даних.


За допомогою GPON, користувачі можуть насолоджуватися високою якістю відеозв'язку, потокового відео, онлайн-ігор та інших онлайн-сервісів без затримок і перебоїв у з'єднанні. Технологія GPON стала стандартом для багатьох провайдерів інтернет-послуг, які прагнуть забезпечити найвищу якість послуг для своїх клієнтів.

Інтернет від iSyb має підвищенийний рівень безпеки, який працює без світла та який забезпечує швидкість до 1 гігабіт на секунду.  Підключившись до iSyb NET, ви отримуєте:

Гігабітний інтерне т, за технологією GPON, який працює у блек-аут.

Відеонагляд 24/7 на поверсі Камеру Hikvision/Dahua

VPN + Firewall - безпечний інтернет, з яким крадіжка інформації клієнта не можлива