ЗАХИСТ ВІД ПОТОПУ

Проблема з потопами в оселях є серйозною загрозою для комфорту та безпеки мешканців. Часті причини включають витік води зі сточних труб або прорвані труби.

Ці ситуації можуть призвести до серйозних матеріальних збитків та забруднення приміщень, а також створити умови для розвитку плісняви, грибку та інших шкідливих мікроорганізмів. 

Тому важливо мати систему антипотоп, яка швидко реагує та вимикає подачу води в разі необхідності, щоб запобігти подальшим збиткам та забезпечити безпеку житлового простору.

Бездротові датчики виявляють про протікання води, а системи управління автоматично припиняють подачу води та сповіщають про можливі небезпеки. Це дозволяє швидко реагувати на ситуацію та запобігає збиткам.

Сценарії

Запобігання потопу

У разі якщо Ви забули вимкнути воду датчик протікання води виявляє витік у ванній кімнаті.

При отриманні сигналу про протікання, контролер автоматично перекриває клапан, який перекриває подачу води до ванної, запобігаючи подальшим пошкодженням.

Захист від протікання у кухні


Під час приготування їжі вода випливає з пошкодженої труби на підлогу.

Датчик протікання спрацьовує, і контролер автоматично закриває клапан, щоб припинити потік води та уникнути затоплення кухні.


Попередження про витік під час відпустки


Під час Вашої відсутності вдома на відпустці, датчик протікання виявляє витік у пральній машині.

Контролер сповіщає власника через мобільний застосунок про потенційну загрозу, а також автоматично закриває клапан, щоб запобігти подальшому розливанню води і заповненню приміщення.


Датчик протікання води
769 грн

Датчик протікання води реагує на наявність води таких як підлога, підвал, ванна кімната тощо. 

Коли відбувається протікання води, він надсилає сповіщення у застосунок та до контролера і клапану, що дозволяє вчасно реагувати на потенційну небезпеку та уникати серйозних збитків або пошкоджень. 

Контролер

2490 грн

Контролер отримує сигнал від датчика протікання води та надсилає сигнал до клапана і той у свою чергу перекриває воду, запобігаючи потопу.

 Контролер також може надавати можливість дистанційного керування системою через мобільний застосунок.

Клапан

2490 грн

Основна функція клапана полягає в тому, щоб контролювати або перекривати потік води у випадку виявлення протікання або небажаного витоку води. 

Коли датчик протікання виявляє протікання води, він надсилає сигнал до контролера, який перекриває клапан, щоб зупинити потік води та запобігти подальшому ураженню приміщення або системи водопостачання.


Такий клапан допомагає уникнути серйозних пошкоджень і може захистити майно від затоплення.