Тарифи 

ТАРИФИ ДЛЯ ОСББ


Відеоспостереження для ОСББ. 

Варіанти встановлення відеокамери: фасад будинку, парадна, поверхи, ліфт, майданчик.


349 грн/міс* Додатковий доступ до камери для мешканців будинку, 99 грн/міс. Підключення 199 грн.


Управління доступом до ліфта.

Послуга "безпечний ліфт". Доступ до ліфта за допомогою програми в телефоні, або NFC ключа.  Від 9 000 грн.


Безперебійна  робота системи.
Від 1 500 грн.

Що отримує ОСББ/керуюча компанія при підключенні до iSyb Home

Що таке хмарний сервіс?

Хмарний сервіс для відеоспостереження – це набір програмно-апаратних засобів, які забезпечують трансляцію потокового відео від камери відеоспостереження на різні пристрої, у тому числі й мобільні, а також дозволяють робити запис відео на віддалений хмарний сервер. Іншими словами – відео, яке знімає ваша камера відеоспостереження, зберігається не на жорсткому диску відеореєстратора чи картці пам'яті, а в дуже надійному місці, захищеному від різних неприємностей: крадіжки, злому чи випадкового видалення.

Крім того, сервери, які забезпечують хмарне сховище для IP камер, знаходяться в спеціальному приміщенні, де їм створені максимально комфортні умови для роботи — необхідна температура, вологість, захист від пилу тощо.

Потокова відео трансляція в режимі реального часу або вже записані дані можуть бути переглянуті через вебінтерфейс звичайного браузера, за допомогою програми для комп'ютера або програми для смартфона, що вкрай зручно, якщо Ви знаходитесь на значній відстані від об'єкта охорони, наприклад, у відрядженні.

Як працює послуга:

Link

            +380 67 220 30 40